Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 24.04.2018, 18:17

Меню сайту
Форма входу
Логін:
Пароль:
Категорії розділу
ОГЛЯД ГОЛОВНИХ ПОДІЙ [53]
Обозреваются события, которые наиболее запомнились за истекшую неделю
Пошук


Каталог статей

Головна » Статті » ШОДЕННИК » ОГЛЯД ГОЛОВНИХ ПОДІЙ

Конкурс «Кращий водій автотранспортних засобів»

«МОЯ  ПРОФЕСІЯ – ВОДІЙ!»

Сумна статистика щорічно реєструє в Україні більше 50 тисяч дорожньо-транспортних пригод (ДТП), в яких гине близько 10 тисяч, травмується більше 50 тисяч чоловік. За статистикою — жах втрачених життів, тисячі покалічених людських доль, підірване здоров'я.

Зараз в Україні вірогідність потрапити в ДТП із смертельними наслідками майже у вісім разів вище, ніж в західноєвропейських країнах. Загибель і поранення великої кількості людей, величезний збиток, нанесений народному господарству, свідчать про те, що проблема безпеки руху набуває характеру національного лиха і вимагає пильної уваги, вивчення і вживання невідкладних заходів.

При всьому різноманітті чинників, зумовлюючих високий рівень дорожньо-транспортного травматизму, перше місце займає- людський. З вини водіїв в нашій країні здійснюється більше 75% дорожньо-транспортних пригод. Майже кожна третя аварія — на совісті тих, чий водійський стаж не перевищує п'яти років.

Найчастіше безпосередніми причинами дорожньо-транспортних пригод є не порушення Правил дорожнього руху, а професійні  помилки водіїв.

Правила дорожнього руху визначають, що повинен або не повинен робити водій на дорозі. На питання ж, як виконувати вимоги Правил, там відповіді немає, і не може бути. Це завдання ситуаційного навчання прийомам безпечного керування і безпеки дорожнього руху, який повинен поєднуватися з вивченням Правил, але не підмінятися ними. Таке тлумачення обгрунтоване логікою поведінки учасників руху і статистикою ДТП. Відомо, що найчастіше учасниками подій стають молоді водії, які тільки що успішно склали іспит і добре знають Правила. Але у них відсутній найважливіший компонент професійного водійського досвіду — необхідна кількість ситуаційних стереотипів в їх пам'яті. Цю проблему можна вирішити тільки за допомогою ситуаційного навчання.


У водія, який рухається по дорозі в умовах дорожньої обстановки що швидко змінюється, постійно виникає питання: що робити і як робити. Якщо водій швидко знаходитиме правильні відповіді і правильно діяти, його рух по дорозі буде безпечним. За цих принципів й проходить підготовка водіїв у Вовчанському технікумі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, а як результат  змагання-конкурс серед студентів, які доводять свою придатність до обраної професії водія.


 Вже третій рік поспіль, завдяки адміністрації технікуму, проводиться конкурс «Кращий водій автотранспортних засобів», де студенти демонструють свої навички та занння отримані під час навчання цієй, на перший погляд, не складній професії. ІV етапи конкурсу вимагають знань теоретичних ( Правил дорожнього руху ), та практичних – вміння керувати транспортними засобами відповідних категорій - легкові та грузові автомобілі.


Як і в попередні роки, змагання проводяться на автодромі технікуму, де журі в складі:

Головний суддя – капітан міліції А.А. Шеремет, директор Спортивно-технічного клубу Г.А. Глущенко та викладачі технікуму, ретельно перевіряють підготовку майбутніх водіїв.

   Велику конкуренцію хлопцям становлять дівчата, з відділення «Бухгалтерський облік», і на відсоток не поступаючись навичками і знаннями.

   За результатами цьогорічнрго конкурсу, був проведений 31 травня, перше місце за студентом відділення 5.050111 «Бухгалтерський облік» - Бурцевим Олександром, знання і навички якого були кращеми за всіх! На фото – нагородження переможців конкурсу.

    Бажаємо всім майбутнім водіям успіхів та безпечної дороги, удосконалювати свою майстерність

Підготував викладач Вовчанського технікуму А.В. Щербак.

Категорія: ОГЛЯД ГОЛОВНИХ ПОДІЙ | Додав: vthntusg (01.06.2010)
Переглядів: 822 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всего ответов: 716
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018
Сайт управляється системою uCoz