Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 17.10.2018, 07:12

Меню сайту
Форма входу
Логін:
Пароль:
Категорії розділу
ОГЛЯД ГОЛОВНИХ ПОДІЙ [53]
Обозреваются события, которые наиболее запомнились за истекшую неделю
Пошук


Каталог статей

Головна » Статті » ШОДЕННИК » ОГЛЯД ГОЛОВНИХ ПОДІЙ

Xlll обласна науково-методична конференція педагогічних працівників

Докорінне реформування системи освіти зумовлене розширенням   і зміцненням міжнародних зв’язків, стрімким зростанням науково-технічного прогресу, забезпеченням можливостей ознайомння зі світовою культурою,поглибленням ділових і особистих контактів.

У цьому аспекті оволодіння іноземною  мовою є необхідною складовою підготовки майбутнього спеціаліста – професіонала незалежно від спеціалізації.

Вчені,педагоги постійно знаходяться у пошуку вирішення проблеми зацікавленності у вивченні іноземних мов студентами та покращенню якості викладання.

21 лютого 2013 року у приміщенні Харківського індустріально-педагогічного технікуму відбулась Xlll  обласна науково-методична конференція педагогічних працівників вищих навчальних закладів l-ll рівнів акредитації за темою:  «Удосконалення навчання іноземним мовам  як запорука забезпечення якості підготовки  молодих спеціалістів та їх конкурентоспроможності на ринку праці»

У ході конференції відбулась виставка - презентація педагогічних надбань в якій прийняв участь  викладач англійської мови Вовчанського технікуму Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка  Лейченко В.Ф. Вона  представила: методичну розробку «Деякі аспекти та проблеми викладання іноземної мови  за професійним спрямуванням у вищих навчальних закладах l-ll рівнів акредитації», комплекси навчально-методичного забезпечення дисциплін  «Англійська мова»   та  «Англійська мова за професійним спрямуванням» за спеціальностями,  навчальні відео-фільми «My Small Motherland», «Our Technical College»,  публікацію матеріалів у збірнику за підсумками конференції,   інші наробки.         

На пленарному засіданні під головуванням  голови Ради директорів ВНЗ l-ll рівнів акредитації, кандидата педагогічних наук,доцентаМороза В.Д з вітальним словом виступили начальник управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної  державної адміністрації Ростовська В.І та директор Харківського індустріально-педагогічного технікуму Курбатов О.П.

          Також в обговоренні виступили завідувач  кафедри іноземних мов Української інженерно-педагогічної академії,кандидат психологічних наук, доцент Зеленін Г.І, директор ДНВЗ «Харківський коледж текстилю та  дизайну», спеціаліст вищої категорії ,викладач-методист Єрмоленко О. А, голова обласного методичного об’ єднання викладачів іноземних мов, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист ЧерноваО.М., директор Коледжу переробної та харчової промисловості Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка,спеціаліст вищої категорії викладач-методист Скрипка Л.І та голова циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Харківського індустріально-педагогічного технікуму спеціаліст вищої категорії,викладач- методист Щегленко А.В.

     За круглими столами обговорювались слідучі проблеми: науково-методичне і дидактичне забезпечення викладання та вивчення іноземних мов у ВНЗ, психологічно-педагогічні умови вдосконалення навчання студентів іноземній мові, та формування мотивації студентів для удосконалення володіння іноземною мовою у процесі вивчення професійно-орієнтованих дисциплін.

    За брейк-кавою викладачі в неформальній обстановці ділилися своїми наробками, проблемами, досвідом своєї роботи.

Закінчилась конференція концертом-вітанням та підсумковим пленарним засіданням, на якому були озвученні рекомендації XIII обласної науково-методичної конференції педагогічних працівників ВНЗ l-ll рівнів акредитації Харківської області, а саме: Раді  директорів вищих навчальних закладів l-ll рівнів акредитації сприяти підвищенню рівня професійної компетентності викладачів іноземних мов як необхідної умови якісної підготовки студентів на відповідних кафедрах іноземних мов у провідних мовних ВНЗ lll-lV рівнів акредитації м.Харкова.

  Методичному об`єднанню викладачів іноземних мов:

     - вивчити та узагальнити кращий досвід роботи циклових комісій з організації навчального процесу з вивчення іноземних мов з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Провести моніторинг якості знань студентів з іноземних мов;

      - запровадити у практику роботи методичного об’єднання систематичне проведення тематичних семінарів, круглих столів, майстер-класів та інших форм обміну досвідом роботи викладачів з використанням новітніх методологій викладання іноземних мов;

    - удосконалити форму організації та зміст обласної олімпіади з іноземних мов. Ширше використовувати для цього можливості технікумів та коледжів області.

   За підсумками участі у конференції Вовчанському технікуму ХНТУСГ імені П. Василенка був виданий сертифікат учасника виставки - презентації педагогічних надбань XІІІ обласної науково-медичної конференції

«Удосконалення навчання іноземним мовам як запорука забезпечення якості підготовки молодих спеціалістів та їх конкурентноспроможності на ринку праці».

 

Лейченко.В.Ф - викладач англійської мови вищої категорії ВТХТУСГ імені   П.Василенко

Категорія: ОГЛЯД ГОЛОВНИХ ПОДІЙ | Додав: vthntusg (25.03.2014)
Переглядів: 381 | Рейтинг: 5.0/4 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Наше опитування
Чого НЕ вистачає нашому сайту?
Всего ответов: 471
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018
Сайт управляється системою uCoz